OTA YHTEYTTÄ

EI ENÄÄ UUPUMISIA

Haluatko viedä henkilöstön mielen hyvinvoinnin uudelle tasolle? Kiinnostaako yhteistyö? Ota yhteyttä:

Asiakkuudet

Susanna Laakso

Susanna Laakso

Customer happiness lead

susanna.laakso@auntie.fi
+358 ‭50 349 3343

 

Riepu Pakoma

Riepu Pakoma

Customer happiness manager

riepu.pakoma@auntie.fi
+358 40 021 3138

 

Nina Hahtala

Nina Hahtala

Customer happiness manager

nina.hahtala@auntie.fi
+358 50 308 6040

 

Paula Ingman

Paula Ingman

Customer happiness manager

paula.ingman@auntie.fi
+358 40 503 2807

 

Lotta Eela

Lotta Eela

Customer happiness manager

lotta.eela@auntie.fi
+358 50 320 7737

 

Jonathan Nino

Jonathan Nino

Customer care hero

jonathan.nino@auntie.fi
+358 50 465 5766

 

Myynti

Seija Ursin

Seija Ursin

Key account director

seija.ursin@auntie.fi
+358 50 521 0893

Roosa Notkonen

Roosa Notkonen

Account manager, Finland

roosa.notkonen@auntie.fi
+358 50 576 7617

 

 

Tommi Marjanen

Tommi Marjanen

Account manager, Finland

tommi.marjanen@auntie.fi
+358 50 306 3666

Johanna Liikkanen

Johanna Liikkanen

Account manager, Finland

Sari Alasaari

Sari Alasaari

Account manager, Finland

sari.alasaari@auntie.fi
+358  50 310 1808

Jonas Hellsten

Jonas Hellsten

Account manager, Sweden & Europe

jonas.hellsten@auntie.fi
+46 73 338 5887​

Chris Romness

Chris Romness

Account manager, Norway & Europe

christen.romness@auntie.fi
+358 50 521 1277

Mika Kupila

Mika Kupila

Head of service

mika.kupila@auntie.fi
+358 50 5737 126

 

Jutta Järvisaari

Jutta Järvisaari

Development manager, psykologi

Silja Silvanto

Silja Silvanto

Development manager

Mervi Lamminen

Mervi Lamminen

CEO

mervi.lamminen@auntie.fi
+358 50 380 5602

Johanna Varje

Johanna Varje

Head of growth

johanna.varje@auntie.fi
+358 44 042 3101

Merja Jukola

Merja Jukola

CMO

merja.jukola@auntie.fi
+358 50 466 8332

 

Georgina Espinoza

Georgina Espinoza

Marketing coordinator

georgina.espinoza@auntie.fi
+358 45 112 6970

 

Kirsti Parvi

Kirsti Parvi

CFO

kirsti.parvi@auntie.fi
+358 50 435 5541 

Virpi Nurminen

Virpi Nurminen

Taloushallinto

virpi.nurminen@auntie.fi
+358 50 486 3565

Mikko Franssila

Mikko Franssila

CTO

mikko.franssila@auntie.fi

+358 50 559 4619

Jonathan Kähönen

Jonathan Kähönen

Software engineer

Zhongxing Teng

Zhongxing Teng

Software engineer

Eero Ojala

Eero Ojala

Software engineer

eero.ojala@auntie.fi
+358 50 339 0804

Pentti Heikkinen

Pentti Heikkinen

Hallitus

 

 

Tanja Lounevirta

Tanja Lounevirta

Hallitus

 

 

 

 

Marja Aarnio-Isohanni

Marja Aarnio-Isohanni

Hallitus

Joe Hamari

Joe Hamari

Hallitus

VARAA AIKA KANSSAMME

Valitse sinulle sopiva aika kuullaksesi, miten Auntie on auttanut yrityksiä mielen hyvinvoinnin saralla – ennakoivasti ja matalalla kynnyksellä. Tapaaminen hoituu näppärästi videoyhteyden kautta.

AUNTIE-AMMATTILAISEKSI?

Sytyttikö näkemyksemme? Olisiko sinussa ainesta mielen hyvinvoinnin Auntie-ammattilaiseksi?

 

KÄYNTIOSOITE

Huom! Ei laskuja tähän osoitteeseen, otamme vastaan vain sähköisiä laskuja.

Auntie Solutions Oy
Workery West 10th floor
Tripla, Pasila
Helsinki, Finland 
Y-tunnus: 2734094-5
info@auntie.fi

LASKUTUSOSOITE

Laskut Auntielle vain verkkolaskuna tai sähköpostitse.
E-lasku: verkkolaskuosoite: 003727340945, välittäjä: 003708599126 Liaison
Pdf:na sähköpostiin: fennoa.FI.P.134518-0@docinbound.com

Laskutuksiin liittyvissä kysymyksissä sinua palvelee:
Virpi Nurminen, virpi.nurminen@auntie.fi, +358 50 4863565

HALUATKO KUULLA LISÄÄ?

Otathan yhteyttä niin jutellaan lisää!