OTA YHTEYTTÄ

EI ENÄÄ UUPUMISIA

Haluatko viedä henkilöstön mielen hyvinvoinnin uudelle tasolle? Kiinnostaako yhteistyö? Ota yhteyttä:

Asiakaspalvelu

Riepu Pakoma

Riepu Pakoma

Customer Happiness Manager

riepu.pakoma@auntie.fi
+358 40 0213138

 

Silja Silvanto

Silja Silvanto

Customer Happiness Manager

Susanna Laakso

Susanna Laakso

Customer Happiness Manager

susanna.laakso@auntie.fi
+358 ‭50 462 7843‬

 

Jonathan Nino

Jonathan Nino

Customer Care Hero

jonathan.nino@auntie.fi
+358 50 4655766

 

Myynti

Johanna Varje

Johanna Varje

Head of Growth

johanna.varje@auntie.fi
+358 44 042 3101

Roosa Notkonen

Roosa Notkonen

Account Manager

roosa.notkonen@auntie.fi
+358 50 576 7617

 

 

Tommi Marjanen

Tommi Marjanen

Account Manager

tommi.marjanen@auntie.fi
+358 50 306 3666

Seija Ursin

Seija Ursin

Key Account Director

seija.ursin@auntie.fi
+358 50 521 0893

Johanna Liikkanen

Johanna Liikkanen

Account Manager

Sari Alasaari

Sari Alasaari

Account Manager

sari.alasaari@auntie.fi
+358  503 101 808

Johto, palvelut ja ammattilaiset sekä markkinointi

Mervi Lamminen

Mervi Lamminen

CEO

mervi.lamminen@auntie.fi
+358 50 380 5602

Jutta Järvisaari

Jutta Järvisaari

Palvelut ja ammattilaiset

Merja Jukola

Merja Jukola

Markkinointi

merja.jukola@auntie.fi
+358 50 466 8332

 

VARAA AIKA KANSSAMME

Valitse sinulle sopiva aika kuullaksesi, miten Auntie on auttanut yrityksiä mielen hyvinvoinnin saralla – ennakoivasti ja matalalla kynnyksellä. Tapaaminen hoituu näppärästi videoyhteyden kautta.

AUNTIE-AMMATTILAISEKSI?

Sytyttikö näkemyksemme? Olisiko sinussa ainesta mielen hyvinvoinnin Auntie-ammattilaiseksi?

 

KÄYNTIOSOITE

Huom! Ei laskuja tähän osoitteeseen, otamme vastaan vain sähköisiä laskuja.

Auntie Solutions Oy
Workery West 10th floor
Tripla, Pasila
Helsinki, Finland 
Y-tunnus: 2734094-5
info@auntie.fi

LASKUTUSOSOITE

Laskut Auntielle vain verkkolaskuna tai sähköpostitse.
E-lasku: verkkolaskuosoite: 003727340945, välittäjä: 003708599126 Liaison
Pdf:na sähköpostiin: fennoa.FI.P.134518-0@docinbound.com

Laskutuksiin liittyvissä kysymyksissä sinua palvelee:
Virpi Nurminen, virpi.nurminen@auntie.fi, +358 50 4863565

HALUATKO KUULLA LISÄÄ?

Otathan yhteyttä niin jutellaan lisää!